top of page
Search
  • Writer's pictureMaria Indermitte

Let's shoot: CANDY SHOP

Updated: Jun 14, 2019


Dekoratsioonid: Ink Deco Sweets

Järjekordselt oleme ennast sättinud vabal päeval stuudiosse, et tegeleda enda loominguga. Seekordsel fotosessioonil on läbivaks teemaks ilujumestus ning praegused trendid kuid väikese vimkaga. Kasutame ülimalt efektseid dekoratsioone: suuremõõtmelised pulgakommid, sõõrikud ja muud maiustused. 


Julgustame Sind sellel suvel katsetama peenikesi lokke, rohkem highlighti ja erksamat huulevärvi!


Irina eesmärgiks oli luua üks tõeliselt kuum wet look. Sellise tulemuse saad ka Sina, kui eksperimenteerid julgelt särapuudritega. Kuid ära unusta, et lisa seda vaid näo kõrgematele kohtadele, nt ninaselg, põsesarnade kõrgeim koht, kulmude alla ja ülahuule peale. Kui lisad sära üle terve näo, ei teki soovitud efekti vaid jääb fotol mulje leemendavast näost. Kui nähtaval on ka rohkem keha, siis lähtu samast põhimõttest, ehk lisa vaid kõrgematele kohtadele. Näiteks abaluudele, õlanukkidele ja dekolteele.

Jumestus & soeng: Irina Belonogova Foto: Pedaksoo Modell: Rebecca Kroes

Teises töös kasutas Irina roosakaid lauvärve, mida tihti jumestajad kardavad kui tuld. Miks?! Sest teatud roosakad toonid tekitavad väga kergesti fotol nutetud ja väsinud silma efekti. Kuid oskuspärasel kasutamisel võivad roosad toonid jällegi mõjuda väga värskendavalt.


Jumestus & soeng: Irina Belonogova Foto: Pedaksoo Modell: Vlada Kurman

Kui ka Sinul on sügavpruunid silmad, nagu Lysannel, siis ära karda neid teha veelgi intensiivsemaks. Tumeda silmavärvi puhul on värvipalett palju laialdasem ning samuti võid tumedamaid värve kanda rohkemale alale kui ainult õrnalt välisnurka, sest tumeda silmavärvi puhul ei tundu tume silmajumestus üldse nii intensiivne ja järsk, kui arvata võiks. Ning muidugi tihedad kunstripsmed annavad volüümi ja sügavust juurde.

Jumestus & soeng: Kertu Tammeleht Foto: Pedaksoo Modell: Lysanne Lemmik

Kuid milliseks värvida huuled? Kindlasti tuleb meelde kuldreegel: kui silmad tumedad, siis huul heledam. Kas ikka on nii?! Võime kinnitada, et see pole enam ammu nii! Jah, selle reegliga sa küll ei eksi kuid.. lisades sobiva tooni võid muuta kogu look'i veelgi silmapaistvamaks!


Kertu teine modell, blond särasilmne Brigitt, lausa pakatab nooruslikust elujõust! Ehe näide sellest, et lihtsuses peitub võlu! Pastelsed roosakas-lillakad toonid silmadele ning huultele pehme heleroosa, vallatud lokid juustesse ja valmis! Lihtne ja ideaalne kombinatsioon mahedateks suveõhtuteks. Kertu soovitab katsetada väiksema diameetriga lokitange, sest suveilmade niiskus kipub kiiresti kaunitele lokkidele 1:0 tegema. Nii saad lokid korralikult läbi kammida, ilma et need välja vajuks ning samuti olla kindel, et ka peo lõpuks on juuksed laines.Jumestus & soeng: Kertu Tammeleht Foto: Pedaksoo Modell: Brigitt Lõhmus

Maria näitas, kuidas huulepulga tooni valik ja riietus võivad luua kaks täiesti erinevat tulemust. Kandes efektset mannaroosat kleiti vali pigem beežikam huulepulk. Lisada võid kerge roosaka läike, kuid üldmulje võiks siiski pehmemat tooni jääda. Aga kui valid hoopis valge või musta kleidi, hüüab lausa huul kontrasti järgi. Seega võib öelda, et alati ei ole olemas ühtset tõde, mis sobib ja mis mitte. Kõik sõltub riietusest ja üldmuljest.

Lisaks on modellile pandud clip-in juuksepikendused, et luua eriti volüümikad ja kohev tulemus. Kui ka Sina soovid üheks õhtuks samasugust tulemust, siis M.I Make-Up Stuudio rendib clip-in pikendusi.

Jumestus & soeng: Maria Indermitte Foto: Pedaksoo Modell: Raili Sõrmus

Aga kui valid hoopis valge või musta kleidi, hüüab lausa huul kontrasti järgi. Seega võib öelda, et alati ei ole olemas ühtset tõde, mis sobib ja mis mitte. Kõik sõltub riietusest ja üldmuljest.

Jumestus & soeng: Maria Indermitte Foto: Pedaksoo Modell: Raili Sõrmus
GETTING READY! Vaata ka ägedat backstage videot!Jumestus & soeng: Irina Belonogova

Foto: Pedaksoo ; Modellid: Vlada Kurman, Rebecca Kroes 

Jumestus & soeng: Kertu Tammeleht

Foto: Pedaksoo ; Modellid: Brigitt Lõhmus, Lysanne Lemmik


Vest: FaFa Design

 

Jumestus & soeng: Maria Indermitte

Foto: Pedaksoo ; Modell: Raili Sõrmus


Kleit: Karusselli KleidipuhvetVlada Kurman, Raili Sõrmus, Rebecca Kroes, Brigitt Lõhmus, Lysanne Lemmik. Foto: Pedaksoo

256 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page