top of page

Rüütli 51 3.korrus

2018 avas Maria Indermitte endanimelise make-up stuudio Pärnu kesklinnas, Rüütli 51.

Peamisteks teenusteks on erinevad jumestus- ja soengutööd, jumestuskoolitused nii tavakasutajatele kui jumestajatele täiendõppeks ning erinevad grimmiprojektid.

Applying Eye Shadow

Täna töötavad stuudios 2 ilutegijat: Maria Indermitte, Sandra Niitav.

Lisaks pakub stuudio osalist töötamisvõimalust erinevatele külalisjumestajatele, kelle kontaktid leiab lehe alt poolt.

Maria Indermitte

Jumestaja al 2013. Grimeerija al. 2015 ning lõpetasin juuksurikooli 2017 a. Lisaks ennast põhjalikult täiendanud 30 erineval koolitusel oma ala tippude juhendamisel nii Saksamaal, Prantsusmaal, Inglismaal, Lätis kui ka Eestis. Koolitanud nii tavakasutajaid kui professionaale meigikoolis baaskoolitustel ja täiendõppe koolitustel al 2015 a.

 

Töötanud rohketel tele- ja reklaamprojektidel, pildistamistel, moeshowdel jne al. 2015 a. Eraklientide teenindanud aktiivselt al. 2013 ning 2018 avas omanimelise make-up stuudio Pärnus.

  • Instagram
  • Facebook

Sandra Niitav

2019 lõpetas Sandra Helsingis Bussiness College's ärikorralduse eriala ning asus tööle raamatupidajana. Kuna ''kontoritöö'' ei olnud siiski nii südamelähedane, asus ta juba paari aasta möödudes jumestajaks õppima, sest ilu- ja meigimaailm oli teda alati köitnud.

 

Nüüdseks saab Sandra siduda varasemad õpingud jumestusoskustega ning olla ise ettevõtja. 2021 a. liitus M.I Make-Up Stuudio tiimiga ning pakub erinevaid jumestusteenuseid.

  • Facebook
  • Instagram
A2EBFEA7-D861-4BDB-AAA8-B83B969F5734_edited.jpg

Külalisjumestajad

Sina?

Oled jumestaja ja soovid rentida ajutiselt või pikemaks ajaks töölauda? 

Anna-Maria Tagu

Jumestus & soengud, grimm

bottom of page