Rüütli 51 3.korrus

2018 avas Maria Indermitte endanimelise make-up stuudio Pärnu kesklinnas, Rüütli 51.

Peamisteks teenusteks on erinevad jumestus- ja soengutööd, jumestuskoolitused nii tavakasutajatele kui jumestajatele täiendõppeks ning erinevad grimmiprojektid.

Applying Eye Shadow

Täna töötavad stuudios 4 ilutegijat: Maria Indermitte, Sandra Niitav, Anastasia Vohmjanina ja Mailis Kivikas.

Lisaks pakub stuudio osalist töötamisvõimalust erinevatele külalisjumestajatele, kelle kontaktid leiab lehe alt poolt.

Maria Indermitte

Jumestaja al 2013. Grimeerija al. 2015 ning lõpetasin juuksurikooli 2017 a. Lisaks ennast põhjalikult täiendanud 30 erineval koolitusel oma ala tippude juhendamisel nii Saksamaal, Prantsusmaal, Inglismaal, Lätis kui ka Eestis. Koolitanud nii tavakasutajaid kui professionaale meigikoolis baaskoolitustel ja täiendõppe koolitustel al 2015 a.

 

Töötanud rohketel tele- ja reklaamprojektidel, pildistamistel, moeshowdel jne al. 2015 a. Eraklientide teenindanud aktiivselt al. 2013 ning 2018 avas omanimelise make-up stuudio Pärnus.

  • Instagram
  • Facebook

Sandra Niitav

2019 lõpetas Sandra Helsingis Bussiness College's ärikorralduse eriala ning asus tööle raamatupidajana. Kuna ''kontoritöö'' ei olnud siiski nii südamelähedane, asus ta juba paari aasta möödudes jumestajaks õppima, sest ilu- ja meigimaailm oli teda alati köitnud.

 

Nüüdseks saab Sandra siduda varasemad õpingud jumestusoskustega ning olla ise ettevõtja. 2021 a. liitus M.I Make-Up Stuudio tiimiga ning pakub erinevaid jumestusteenuseid.

  • Facebook
  • Instagram
A2EBFEA7-D861-4BDB-AAA8-B83B969F5734_edited.jpg

Mailis Kivikas

Huvi meigimaailma vastu algas Mailisel juba varakult ning peale gümnaasiumi õpinguid oli kujunenud selge soov õppida jumestajaks. 2020 aastal saigi juba temast professionaalne jumestaja, peale mida asus iseseisvalt edasi praktiseerima.

 

2021 a. liitus M.I Make-Up Stuudio tiimiga ning pakub erinevaid jumestusteenuseid.

  • Instagram
  • Facebook

Anastasia Vohmjanina

Jumestaja al. 2018 aastast, mil läbis meigikoolitused nii algajale kui ka edasijõudnutele. Peale seda asus ka kohe ilusalongi jumestajana tööle. Alates 2019 aastast osalenud rohkelt erinevatel soengukoolitustel, mida on läbi viinud rahvusvahelistelt tunnustatud soengumeistrid.

 

2021 a. liitus M.I Make-Up Stuudio tiimiga, kus pakub nii jumestus- kui soenguteenuseid.

  • Instagram
  • Facebook

Külalisjumestajad

Sina?

Oled jumestaja ja soovid rentida ajutiselt või pikemaks ajaks töölauda? 

Anna-Maria Tagu

Jumestus & soengud, grimm