Rüütli 51 3.korrus

2018 avas Maria Indermitte endanimelise make-up stuudio Pärnu kesklinnas, Rüütli 51.

Peamisteks teenusteks on erinevad jumestus- ja soengutööd, jumestuskoolitused nii tavakasutajatele kui jumestajatele täiendõppeks ning erinevad grimmiprojektid.

Applying Eye Shadow

Täna töötavad stuudios 3 ilutegijat: Maria Indermitte, Kristi Šmatok, Mailis Kivikas.

Al. 06.06 liitub stuudioga UUS jumestaja-soengumeister Anastasia Vohmjanina.

Lisaks pakub stuudio osalist töötamisvõimalust erinevatele külalisjumestajatele, kelle kontaktid leiab lehe alt poolt.

Maria Indermitte

Jumestaja al 2013. Grimeerija al. 2015 ning lõpetasin juuksurikooli 2017 a. Lisaks ennast põhjalikult täiendanud 30 erineval koolitusel oma ala tippude juhendamisel nii Saksamaal, Prantsusmaal, Inglismaal, Lätis kui ka Eestis. Koolitanud nii tavakasutajaid kui professionaale meigikoolis baaskoolitustel ja täiendõppe koolitustel al 2015 a.

 

Töötanud rohketel tele- ja reklaamprojektidel, pildistamistel, moeshowdel jne. Eraklientide teenindanud aktiivselt al. 2013 ning 2018 avas omanimelise make-up stuudio Pärnus.

  • Instagram
  • Facebook

Kristi Šmatok

2016 a. alustas erinevate koolitustega sisenemaks ilumaailma. Kristi on läbinud geellaki ja näoparafiini koolitused ning jalgade- ja kätehoolduse eakale ning puuetega abivajajatele.

Professionaalseks jumestajaks läks õppima 2020 aastal. Seejärel täiendas enda oskusi Maria Indermitte individuaalsel masterclassil ning samal aastal liitus ka M.I Make-Up Stuudio tiimiga ning pakub täna stuudios erinevaid jumestusteenuseid. 

  • Instagram
  • Facebook

Mailis Kivikas

Huvi meigimaailma vastu algas Mailisel juba varakult ning peale gümnaasiumi õpinguid oli kujunenud selge soov õppida jumestajaks. 2020 aastal saigi juba temast professionaalne jumestaja, peale mida asus iseseisvalt edasi praktiseerima. 2021 a. liitus M.I Make-Up Stuudio tiimiga ning pakub erinevaid jumestusteenuseid.

  • Instagram
  • Facebook

Anastasia Vohmjanina

Jumestaja al. 2018 aastast, mil läbis meigikoolitused nii algajale kui ka edasijõudnutele. Peale seda asus ka kohe ilusalongi jumestajana tööle. Alates 2019 aastast osalenud rohkelt erinevatel soengukoolitustel, mida on läbi viinud rahvusvahelistelt tunnustatud soengumeistrid.

2021 a. liitus M.I Make-Up Stuudio tiimiga, kus pakub nii jumestus- kui soenguteenuseid.

  • Instagram
  • Facebook

Külalisjumestajad

Sina?

Oled jumestaja ja soovid rentida ajutiselt või pikemaks ajaks töölauda? 

Anna-Maria Tagu

Jumestus & soengud, grimm