top of page
Search
  • Writer's pictureMaria Indermitte

Let's shoot: PARTY

Updated: Jun 5, 2019


Vahel tuleb ette, kus pühapäevad ei raatsi mitte kodus puhates mööda saata, vaid planeerida see päev loominguga tegelemiseks. Nimelt korraldasime endale päeva täis ilu ja loomingulist vabadust, eesmärgiga täiustada portfoolio albumeid. Seekord ei valminud maagilisi olendeid vaid lähtusime ilust, moest ja trendidest.

Nagu ikka, kaardistasime eelnevalt ideed, kogusime inspireerivat pildimaterjali ja panime paika lõplikud visioonid, organiseerisime tiimi (modellid, assistendid, fotograafi) ning lisaks tegelesime tervikliku stilistikaga, et nii kostüüm kui aksessuaarid seoksid jumestuse ja soengu ühtseks tervikuks.

Irinat inspireersid sügavmust suitsusilm koos ülimalt särava meigipõhjaga ja punased lauvärvid,  et luua pungilik kuid samas naiselik stiil. Kertu lisas huultele kevadist erkkollast ning sama ka lainerijoonele, kuid tekitades ombre efekti koos roheka üleminekuga. Teise look'i puhul mängis ta pastelsete lillakate toonidega ning soeng... miks mitte kelmikas kübar modelli enda juustest. Mariat inspireeris hipiliku hõnguga stiil 80'ndatest ja meresinised toonid. Teise

Maria looming lähtus kuldsest särast ja hetkel põhitrendiks olevast glamuursest look'ist, kasutades klassikaliste pruunide toonide asemel lillakaid üleminekutoone. meresinistest toonidest.

GETTING READY . . .
JA LÕPPTULEMUS!

Jumestus & soeng: Irina Belonogova

Foto: Pedaksoo ; Modellid: Laura Ziugmann, Minni Alja 

Jumestus & soeng: Kertu Tammeleht

Assistent: Kätlin Ruul ; Foto: Pedaksoo ; Modellid: Aurora Vahenurm, Mariann Hanna Johanson 

Jumestus & soeng: Maria Indermitte

Assistent: Rebecca Kroes ; Foto: Pedaksoo ; Modellid: Iris Abdullajev, Kertu Saagpakk

50 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page