Search
  • Maria Indermitte

1:1 KOOLITUSED JUMESTAJALE

Sellest artiklist leiad ülevaate personaalsetest meigikoolitustest, mis on mõeldud JUMESTAJALE enda oskuste täiendamiseks.

Iga teema jaoks olen loonud signature look'i mis iseloomustab koolituse sisu ja erinevaid tehnikaid kõige paremini. Pruudijumestuse masterclass WEDDING VIBES keskendub õrna ja romantilise tulemuse loomisele ning PARTY LOOK seevastu väga julgele ja silmapaistvale tulemusele. SMOKEY EYES koolitusel on võimalik omandada erinevaid suitsusilma tehnikaid ning GLITTER MANIA koolitusel õpid kuidas luua eriti efektse metallikefektiga glittersilmi. Et saaksid proovida lisaks töövõtetele ka uusi tooteid, tuleb kaasa tuleb võtta vaid enda pintslid.


Kuna individuaalse õppepäeva suurimaks eeliseks on põhjalik ja intensiivne pühendumine siis on võimalik iga masterclassi teemat kohandada vastavalt õpilase enda soovidele ja oskustele. Õppepäeva esimesed 2h teostab koolitaja modellil soovitud tulemuse ning päeva teises pooles praktiseerib tervikliku töö osaleja (3h).


PS! Registreerudes kuni 12.04.20 saad koolitusele SOODUSHINNAGA. Rohkem lisainfot saad lugeda veel SIIT.

*Koolituse kuupäevad on välja toodud lähtudes sellest, et Eesti Vabariigis kuulutatud kriisiolukord kestab kuni 1. mai 2020.
56 views
+372 55 535 068
Rüütli 51 (3. korrus), Pärnu, 80011
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon