top of page
Search
  • Writer's pictureMaria Indermitte

MESAUDA kosmeetika stuudios müügil


Nii profijumestajate kui klientide üks lemmikbrändidest, MESAUDA MILANO, on jõudnud stuudiosse müügiks. Mesauda Milano püsiväärtusteks on professionaalsus, innovatsioon ning konkurentsivõimeline hind. MM filosoofiaks on veendumus, et ilu on õigus, mis ühendab esteetilise kunsti, tervislikud eluviisid ning erinevuste rõhutamise, et tuua välja igaühe unikaalsed küljed.


Samuti on MM osa Cruelty free programmist, mis tähendab, et toodete valmistamisel ei ole saanud kahju ükski loom. Kõik tooted parabeenivabad.

Maria Mesauda toodetest:

Stuudiosse olen müügiks valinud vaid enda lemmiktooted ja -toonid, mida olen praktikas klientide peal ikka ja jälle kasutanud. Nii on ka kliendil lihtsam orienteeruda kui näiteks 4 erineva kulmutoote asemel on 1 professionaalse jumestaja poolt väljavalitud toode.

Mesauda Milano puhul on tegu on kauapüsiva ja kvaliteetse kosmeetikaga ning erinevate toodete, tekstuuride ja toonide valik on meeletult lai ning seega leiab nii jumestaja kui tavaklient endale midagi sobivat. Minu töölauale hakkas üha rohkem Mesauda tooteid jääma püsima, mida korduvalt uuesti ostsin. Kindlasti on suureks plussiks ka mõistlik hinnaklass.

Aastaid tagasi kui Mesauda tooteid esmalt proovisin olin väga positiivselt üllatunud, sest arvasin, et profikosmeetika ja tavakosmeetika vahel jookseb selge piir.


Ning esmalt ma ei suutnudki seisukohta võtta, kas tegu on brändiga mis on suunatud jumestajatele või tavakasutajatele. Tänaseks on kosmeetika kvaliteet niivõrd kõrgeks läinud, et ka nn. tavakosmeetika tooted on väga kvaliteetsed ning kohati võib tõdeda, et ei saa nii kindlalt brände kategoriseerida. Kokkuvõtvalt leian, et oluline on kas konkreetne toode kas teeb oma töö ära või mitte. Mesauda puhul mind võlus ka just see, et kui mulle konkreetse toote juures midagi ei meeldinud, nt toote disain või tekstuur, siis oli koheselt valida analoogne vahend. Näiteks ripsmetušše on lausa 8 erineva harjasega. Lisaks on kogu sortimendi toonivalik väga laia spektriga, mis paneb ka tõelise meigigurmaani silmad särama!

Maria MESAUDA TOP 3 tooted

Silk Touch kompaktpuuder

Ime­pee­ne teks­tuu­ri­ga sa­me­ti­ne kom­pakt­puu­der, mis loob na­ha­le õhk­õr­na kihi. Üht­lus­tab ja ma­tis­tab jume. Kasutan vähemalt 2 eritooni puudrit jumestuskreemi kinnitamiseks, näo keskosale heledamat ning ülejäänud osa nahatooni.


4ever brows kulmupliiats

Peenikene pliiats aitab joonistada välja iga kulmukarva. Harjasega on võimalik hajutada kulmuvärvi ning kammida kulmukarvad õigesse suunda.


Extreme Matte huulepulk

Ekstreemselt kauapüsiv, ekstreemselt matt! Suurepärase katvusega vedel huulepulk, millel on siidine tekstuur. Toode ei kuivata huuli.

292 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page