top of page
Search
  • Writer's pictureMaria Indermitte

GLÄMM no.3

Aastavahetuse viimane meigisoovitus no.3 - ROOSA & KULDNE. Selle look'i jaoks kasutasin vaid enda lemmikuid MESAUDA tooteid. Mind inspireeris Mesauda Gold'N Roses lauvärvipalett, kus on pehmed roosad, lillad ja kuldsed toonid.

Nõuandeid meigipõhja tegemiseks

Kui Sinu nahk hakkab kergesti läikima, kasuta näokreemi asemel spetsiaalset primerit. Mesaudal on selleks Pro Skin primer, mis ühtlustab ja matistab, lisaks on selles A-vitamiini ja hüaluroonhapet. Soovitan primerit peale kanda puhaste näppudega, sest nii saad ka lisaks kerge näomassaaži.

Peitekreemi asemel kasutan kaks tooni heledamat jumestuskreemi. Valides paar tooni põhitoonist heledam jumestuskreem saad luua pehmemad üleminekud highlight alale.

Fix! Me Up Spray abil saad ehitada jumestuskreemi katvust veelgi tugevamaks. Selleks lisa kahe kihi vahele spreid, et kinnitada alumine kiht ning kui põhi on valmis, lisa veel spreid. Fiksaatorsprei muudab jumestuse puudutusekindlaks ja kauapüsivaks.

Nõuandeid silmameigi tegemiseks

Enne lauvärvi pealekandmist koputa õrnalt pintlist üleliigne toode maha. Nii väldid liigset pudisemist näole. Muidugi ei tasu ka pintsli peale liialt lauvärvi võtta. Paarist pintsitõmbest lauvärvi peal piisab.

Et sädelev lauvärv jääks eriti intensiivne ja efektne, kanna vahetult ennem soovitud piirkonnale õhukene kiht peitekreemi.

Ripsmeid liimides lase liimil natukene kuivada, et liim hakkaks paremini kleepuma.

Tume silmapliiats veejoonel lisab silmadele veelgi rohkem sügavust. Kindlasti oled kuulnud "reeglit", et tume pliiats teeb silmad väiksemaks. Tumeda pliiatsi kasutamist ei maksa karta, isegi kui Sul on keskmisest väiksemad silmad, sest kui oled ripsmete ja silmameigiga silmad suuremaks teinud, muudab tume pliiats hoopis pilgu sügavamaks ja intensiivsemaks.


Kõiki kasutatud tooteid on võimalik soetada minu käest M.I Make-Up Stuudiost koos tasuta konsultatsiooniga või TRADEHOUSE ILUKAUBAMAJAST.


Soovin Sulle ilusat vana-aasta lõppu ja veelgi säravamat uut aastat!
67 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page