top of page
Search
  • Writer's pictureMaria Indermitte

GLÄMM no.2

Siit tuleb aastavahetuse meigisoovitus no.2 - PUNASED HUULED. Glamuurse jumestuse puhul ei maksa karta nii silmade, meigipõhja kui ka huulte rõhutamist. Mõlemad võivad või lausa peaksid olema üpriski intensiivsed kuid seejuures peab jälgima, et erinevad toonivalikud omavahel kokku sobiksid.

Nõuandeid silmameigi tegemiseks

Esmalt loo silmameigile "raam" - sirge välisnurk ja hajutatud koopajoon. Nii saad paika peamise, VÄLISNURGA INTENSIIVSUSE. Ning nüüd jääb üle katta värviga vaid liikuv laug. Eriti mugav ja lihtne on selleks kasutada pehmeid silmapliiatseid, mis ei vaja kinnitamiseks eraldi lauvärve. Selleks on minu lemmikud Laura Mercieri caviar stick silmapliiatsid.

Nõuandeid meigipõhja tegemiseks

Soovitan meigipintsliga põhja tehes kasutada ka lõpus niisket svammi. Nii tupsutad jumestuskreemi ühtlasemalt nahale ning võid kindel olla, et kuskil ei ole pintslitriipe. Kui Sinu soeng on ülespandud siis kata õrnalt jumestuskreemiga ka kõrvad ja kael.

Näo modelleerimiseks võib kasutada heleda peitekreemi asemel ka jumestuskreemi.

Nina modelleerimisel pruunika tooniga hoia käsi väga sirgelt ja liiguta pintslit kindla käega vaid sirgjooneliselt.

Põsepuna valimisel vaata hoolega kõik puudrised värvid. Mina kasutan väga palju punana hoopis lauvärve.

Nõuandeid huulte värvimiseks

Punase huule puhul vali sama tooni punane ka küünelakiks.

Minu läbi aastate lemmik punane Chanel Rouge Coco Arthur on väga kreemine ja läikiv ning seetõttu ei püsi see nii kaua, kui olen harjunud mattide huulepulkadega. Seetõttu kasutan esimesel kihil huulepliiatsit ning alles siis lisan pulga. Teritatud pliiatsiga saad ilusad ja selged piirjooned huultele. Lisaks täida pliiatsiga terve huul.


Soovin Sulle kindlat kätt ja rahuliku meelt katsetamisel!83 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page